Klacht: abonnement

Dymphie Hendriks op 16 februari 2019 over Libelle in de categorie Tijdschriften

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Libelle
Categorie Tijdschriften
Status Nieuwe klacht
Datum 16 februari 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik heb mijn abonnement na ruim 25 op moeten zeggen ivm mijn scheiding en daardoor mijn financiële situatie.
ik heb dit in november 2018 als eerste kleer gedaan. daarna in januari nog een keer. volgens een medewerker van jullie was er iets fout gegaan. maar nu opnieuw afgemeld. er zou tot februari nog bezorgd worden. Er zou niets meer afgeschreven worden. echter er blijven Libelles komen en er wordt nog steeds afgeschreven. vandeweek heb ik weer gebeld. nu moet ik ineens tot juni lid blijven omdat ik een abonnement me puzzelboeken heb, Dit heb ik nooit aangevraagd. Laat maar zien waar ik dit aangevraagd heb en ik heb nooit iets getekend zover ik me kan herinneren voor zoiets. Kunnen jullie dit wel. ? Ik vind het heel erg dat er zo met trouwe klanten om gegaan wordt die door omstandigheden moeten opzeggen.
Er wordt beweerd dat de fout bij mij ligt en niet bij jullie. Ja hier staat het zo. Lekker makkelijk.
graag hoor ik wat jullie hieraan kunnen doen om dit op te lossen.

met vriendelijke groet Dymphie Mutsaers Hendriks
Nautilusstraat 80, 5015 AP Tilburg
tel 06-20743702

Gewenste Oplossing:

als het stopt

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Libelle

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Libelle nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM