Ik had een tijdelijke proefinschrijving bij genoemde site. Geruime tijd nadat de inschrijving was verlopen werd er geld van bankrekening 'gestolen'door lexa.Zij hadden zichzelf zonder mijn te verwittigen gemachtigd en drie maanden achter elkaar een bedrag van E 9,95 afgeboekt.
Ik... Lees meer
Op de radio kwam de reclame voor Lexa: Nu gratis een volledig membership om Lexa uit te proberen.
Dezelfde dag heb ik mij ingeschreven. Maar ik kan geen berichten sturen zonder dat ik moet betalen of chat berichten lezen!
Mijn tweede klacht... Lees meer
Geachte heer/mevrouw,
Onlangs heb ik geconstateerd dat er nog altijd geld wordt afgeschreven van mijn rekening (door Meetic Boulogne), voor een product waar ik al anderhalf jaar geen gebruik meer van maak!
Ik heb mijn profiel destijds 'opgeschort' en maak dus in... Lees meer
Bij verlening van me abbonement Full Membership voor 6 maanden op 20-06-2012
is er 2x het bedrag van 59,70 euro dubbel van me rekening afgehouden.
Ik heb toen een mailtjes gestuurd naar lexa en daar een reactie terug op gehad... Lees meer
Goedemiddag helpdesk van Lexa, Ik ben op een vervelende constructie van Lexa gestuit .. Ik ben betalend lid en kan dus andere mensen die bij lexa ingeschreven staan een bericht sturen, ik kan hun status als lid niet zien ..... Lees meer
Er word nog steeds geld van mijn rekening af gehaald terwijl ik al zeker een half jaar geen lid meer ben van lexa.nl
Mijn account naam is LangeWesley .
Mijn bank rekening nummer is 575286997 Lees meer
Probeer eerst zelf beschaafd te zijn ......Waarom moet u dit vermelden ...dit is al bedenkelijk !!!!!!! Lees meer
Geachte klantenservice,
Ik heb geen enkele toestemming gegeven voor een Full Member zoals hieronder vermeld. Ik heb een betaling gedaan
voor 3 maanden a € 38.85 en niet anders. Ook voor het kenmerk 69175112790 is door mij geen toestemming... Lees meer
Ik heb mij uitgeschreven en aangeklikt automatische afschrijving niet te willen voortzetten, 29-10-2012 is er toch automatisch €28,95 van mijn rekening gehaald zonder toestemming.
ma 29-10-2012
4511.46.255 WORLDPAY CP/BIBIT IP af
€ 28,95
BETALINGSKENM. 19175014582
MEETIC *ILIUS.NET*
MEETIC.COM Lees meer
bij het voeldoen van het member abo werd 2 KEER het bedrag
af geboekt , en om het niet te doen laten opvallen hebben ze
op m'n mail alleen gesproken over dat ene bedrag, maaaar op
m'n bankafschrift hebben ze dat 2x... Lees meer