Klacht: spam

b.broek op 14 oktober 2013 over La Salsa in de categorie klachtmelden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf La Salsa
Categorie klachtmelden
Status Open
Datum 14 oktober 2013

Een klant heeft zich in het verleden ingeschreven voor de nieuwsbrief van La Salsa, maar wil deze nu niet langer ontvangen. Er is geen mogelijkheid om zich af te melden via een knop in de e-mails of op de website, en een reactie op de e-mail heeft ook geen resultaat opgeleverd.

Mijn Klacht:

Beste, ik heb me ooit ingeschreven voor de nieuwbrief via email. Deze wens ik echter niet langer te ontvangen. Er is geen afmeld button in de email, evenmin op de website. Reply op email heeft ook geen effect.

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat mijn emailadres [email protected] uit het adresbestand wordt gehaald en dat er vanaf nu ook een afmeldfunctie in de nieuwsbrief komt.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM