Klacht: 4 Draadjesvlees Croquetten ZONDER draadjesvlees

howardjohn op 11 september 2016 over Kwekkeboom in de categorie Voedingsmiddelen en dranken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Kwekkeboom
Status Open
Datum 11 september 2016

Een consument heeft 4 Draadjesvlees Croquetten van Kwekkeboom aangeschaft, maar ontdekte dat er geen draadjesvlees in de croquetten aanwezig was. Hoewel de smaak van de inhoud niet tegenviel, was de afwezigheid van het verwachte draadjesvlees een grote teleurstelling voor de koper.

Mijn Klacht:

Wij hebben 4 Draadjesvlees Croquetten van Kwekkeboom gekocht en het was zaterdag en een geschikte dag om broodjes croquette te eten. Nu moet ik zeggen dat de inhoud van de croquetten niet vies was, maar draadjesvlees zat er niet in! Je koopt een product om dat je dit wel verwacht, dus een behoorlijk tegenvaller.

Gewenste Oplossing:

Ik wil gewoon mijn geld terug voor dit product, omdat het gewoon een waanprestatie is.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM