Klacht: Dolce Gusto Circolo werkt niet meer

de Kleuver op 17 februari 2014 over Krups in de categorie Koffie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Krups has resolved this complaint
āœ… Klacht opgelost op 27 mei 2014
Reactie van het bedrijf:

Recentelijk heeft de mevrouw De Kleuver op deze website melding gemaakt van een defect aan haar Dolce Gusto. Wij zijn in contact getreden met deze gebruiker en zijn tot een passende oplossing gekomen. Wij hebben voor de overlast mevrouw de...

Bedrijf Krups
Categorie Koffie
Status Opgelost
Datum 17 februari 2014

Een consument heeft in januari 2014 een Dolce Gusto Circolo aangeschaft als vervanging voor een defecte Ginio. Inmiddels werkt de Circolo ook niet meer, waardoor het apparaat teruggestuurd moet worden en de consument het maximaal zes weken kwijt is. De klant is ontevreden over de service van Nescafe Dolce Gusto.

Mijn Klacht:

Ik heb in december 2013 een dolce gusto Ginio gekocht, begin Januari 2014 ging waterhendel stuk ik ben toen terug gegaan naar Blokker Veenendaal en heb hier een nieuwe voor gekregen.
Omdat het model Ginio niet voorradig was heb ik een Dolce Gusto Circolo met bijbetaling genomen nu (17-02-2014) geeft deze geen water meer, zojuist met Nescafe gebeld nu moet ik het apparaat terug sturen. dan ben ik het apparaat maximaal 6 weken kwijt.
Ik ben totaal niet tevreden over Nescafe Dolce Gusto!

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik een werkend apparaat krijg welke langer meegaat dan een maand. En waar ik niet zo lang op hoef te wachten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Krups

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Krups over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Krups nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Krups in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Krups een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Krups

Heeft op 27 mei 2014 om 15:28 geantwoord

Geboden Oplossing:

Recentelijk heeft de mevrouw De Kleuver op deze website melding gemaakt van een defect aan haar Dolce Gusto. Wij zijn in contact getreden met deze gebruiker en zijn tot een passende oplossing gekomen. Wij hebben voor de overlast mevrouw de Kleuver een bloemetje en een aantal cups gestuurd. De klant maakt inmiddels weer gebruik van een goed functionerende Dolce Gusto.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM