Mijn Klacht:
Probeer net als afgelopen jaar verbinding te krijgen met Mydrive connect met m\\\’n TomTom Live Serienr. R11 219H04631 . Wil wederom een poging wagen om de kaart van Europa te updaten. Is wederom na veel pogingen weer niet gelukt (??????).
Ik heb de TomTom aan mijn zoon gegeven, die gaat komende donderdag 3 augustus naar Italië.
Afgelopen zondag 30 Juli heeft hij via de mail om hulp gevraagd, kreeg een automatisch bericht dat binnen twee werkdag gereageerd zou worden. Niet dus!!!! Heb voor mezelf vorig jaar een Garmin gekocht waar ik wel op kan vertrouwen maar ik ga een heel andere kant op, naar het Noorden.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als ze nou eens reageren, doen ze nooit! En vooral het probleem van de verbinding met Mydrive connect eens oplossen zodat eindelijk de kaart kan worden geüpdate. Kom je afspraken eens na!


