Klacht: Krant niet nabezorgd

Impelergie BV op 18 maart 2017 over Volkskrant in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Volkskrant
Status Open
Datum 18 maart 2017

Een klant van de Volkskrant heeft geklaagd over het niet ontvangen van de krant en de ingewikkelde procedure om dit te melden via Facebook. Ondanks de mogelijkheid om de digitale versie te ontvangen, is de klant teleurgesteld dat er geen fysieke krant wordt nabezorgd.

Mijn Klacht:

Geen krant gehad. Los van de omslachtige manier om dit te melden – Facebook registratie etc. – wordt de krant niet alsnog bezorgd. Mededeling: u kunt de digitale versie krijgen en de betaling schuift 1 dag op (???).
Waar zijn de tijden gebleven dat er keurig alsnog een krant in de bus ploft…?

Gewenste Oplossing:

Alsnog nabezorgen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Volkskrant

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Volkskrant nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM