Klacht: Natuursteen fonteintje kan eigen gewicht niet dragen

Michael Aken, van op 18 oktober 2019 over Kramer in de categorie Handelsondernemeing, Interieurbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Kramer
Status Open
Datum 18 oktober 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Bij dit bedrijf een natuurstenen fonteintje gekocht. Door het gewicht van het fonteintje 15KG en de plek van de montagegaten (1cm van de onderkant op 1cm wanddikte) is het fonteintje na korte tijd van de muur gekomen en is één kant gescheurd. Na een lange mail-discussie komen we er niet uit. Ik vind dat zo’n fonteintje zij eigen gewicht moet kunnen dragen Ype Kramer vind dat ik kit had moeten gebruiken om hem te monteren. Ons is nooit verteld door Ype dat dit noodzakelijk is. Dat je een fonteintje afkit uit hygiënisch oogpunt snap ik, maar dat het noodzakelijk is voor montage naast de gewoonlijke bevestigingspunten is nieuw voor mij.

Gewenste Oplossing:

Geld terug of een deugdelijk fonteintje die zijn eigen gewicht wel kan dragen. Een fonteintje waar kit noodzakelijk is geeft weinig vertrouwen.
Voor hetzelfde geld krijgt iemand het op zijn tenen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kramer nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door VincentHoppen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM