Klacht: verlenging abonnement

m.a. van de wal op 08 januari 2021 over KPN in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf KPN
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 8 januari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb op oudjaar een medewerker aan de telefoon gehad en hij heeft me een nieuw voorstel gedaan voor verlenging abonnement van de eerste 6 maanden €35 en de 2e 6 maanden €62,50, ik heb meerdere malen gebeld en zou terug gebeld worden, niet gebeurd. eindelijk had ik vandaag iemand aan de telefoon en hij zegt dat het beloofde aanbod niet kan en dat hij de medewerker hierop al geattendeerd heeft, dat hij dat niet had mogen zeggen. Nu heb ik een ander aanbod, maar ben wel €60 duurder uit. Ik vind het erg raar dat als een medewerker verkeerde informatie geeft, jullie de klant de dupe laten worden. Ik heb met oudjaar een ander aanbod bij een andere provider laten lopen, omdat het mij was beloofd.

Gewenste Oplossing:

Als tegemoetkoming zou ik het pakket Videoland bij mijn pakket gratis toegevoegd willen hebben en dat jullie, als er beloftes worden gedaan, deze ook nakomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door m.a. van de wal
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie