Mijn Klacht:
Geachte,meneer/mevrouw,
Het gaat hierbij om het volgende,
Ik had een probleem met mijn vader zijn prepaid simkaart er werd daar voor de tweede keer een fout gemaakt door KPN.
Ik wilde daarover bellen om het aan te geven aan de klantenservice van KPN. Ik zoek op internet op klantenservice KPN en krijg het nummer 0906 0400 382.
Ik bel het nummer krijg vervolgens een medewerker aan de lijn. De medewerker in kwestie vermeld niks over extra kosten.
Er word niet meteen aan het begin vermeld dat er kosten voor dat gesprek in rekening werden gebracht en ze gaven mij ook niet de mogelijkheid om gratis te kunnen bellen naar 0800 0402 waar ik achteraf later achter kwam.
Vervolgens bel ik dus met dat 0906… nummer krijg een dame aan de lijn die al best lax deed met mijn vraag en ze gaf me niet het idee dat ze me echt wilde helpen, toch vertrouwde ik op de klantenservice van KPN, toen zei de dame in kwestie dat ik even een momentje moest wachten.
Ik werd in de wacht gezet voor langer als 10 minuten en het duurde mij te lang omdat ik 20 minuten aan het bellen was in totaal 30 minuten.
Vervolgens bel ik weer dezelfde nummer terug andere collega aan de lijn waarbij ik al meteen aangaf dat ik al hiervoor een half uur aan de lijn ben ook zij nam op en meldde mij niks over het feit dat er kosten in rekening werden gebracht en ze gaf me ook geen optie om de gratis lijn te bellen.
Vervolgens ook deze mevrouw kon me niet helpen ook met haar belde ik een half uur lang en ook zij heeft mij langer dan 10 min in de wacht gezet.
Toen zocht ik weer op kpn klantenservice ik zag een ander nummer en belde in de hoop dat ik wel geholpen zou worden dit was het nummer 08000402 deze mevrouw wilde mij helpen en deed haar best ik vertelde haar over dat ik al twee malen naar kpn had gebeld en dat die gesprekken een half uur belde met kpn.
Deze mevrouw viel helaas weg waarbij ik weer terug belde met iemand anders van het 08000402 nummer een hele vriendelijke mevrouw die me vertelde dat de twee personen in kwestie mij hadden moeten vermelden aan het begin van ons gesprek dat er spraken is van kosten en dat ze het beste voor een klant willen en ze doorverwijzen naar een gratis lijn en niet aan het lijntje houden om zo meer kosten te brengen.
Ik vind dat dit onder dwaling heeft plaats gevonden omdat ze mij niks hebben vermeld en me ook lang in de wacht hebben gehouden.
Waarbij ik ineens een rekening zie van mijn provider ik ga geen 69 euro betalen omdat ik slecht geholpen ben lang in de wacht ben gaan wachten en wat ik denk expres in de wacht gehouden.
Beide konden ze me niet helpen met het probleem en hebben ze me een uur lang geld afgetroggeld, vervolgens bel ik de andere kpn lijn en hun hielpen mij binnen 10 min met het probleem.
Ik hoop snel op een reactie en begrip jullie dat jullie kunnen terug zien dat ik zo lang heb gebeld met ze.
Het nummer waarover ik belde is 0610478842
Hoogachtend,
Amber Badaoui
Gewenste Oplossing:
Ik wil mijn geld terug

