Klacht: Storingen en geen vergoeding krijgen

Ddeman op 03 november 2020 over KPN in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf KPN
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 3 november 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Jaren al klant bij kpn, laatste tijd veel storingen gehad. 5 weken niet gebeld kunnen worden. En nu niet meer kunnen bellen. Vergoeding proberen aan te vragen via kpn, formulieren werken niet via de site, kpn bellen, wordt je weer doorverwezen naar de site om het formulier in te vullen. We betalen hoge bedragen voor de abonnementen, dus enige tegemoetkoming is het minste.

Gewenste Oplossing:

Wij betalen geen rekening meer, tot wij een vergoeding of compensatie krijgen. 5 weken niet gebeld kunnen worden, daar betalen we niet voor. We zijn tevreden als hier een redelijke compensatie voor komt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ddeman
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie