Klacht: Storing bij ophalen opnames

H H F Spandauw op 14 oktober 2020 over KPN in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf KPN
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 14 oktober 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

De laatste tijd stuit ik regelmatig op het probleem dat opgenomen programma’s niet geladen cq ‘opgehaald kunnen worden. En als je dan wilt bellen dan krijg je direct al het bandje. Het is momenteel erg druk. De wachttijd is langer dan u van ons gewend bent… Terwijl je al eigenlijk nooit meer iemand aan de lijn kunt krijgen. Dan moet je weer terug bellen of je probleem oplossen via allerlei vragen via de site. Wat de oplossing niet biedt. Ik stap niet zo gauw over naar een andere provider, maar ik krijg het gevoel dat KPN denkt dat men onaantastbaar is geworden. Het lijkt op arrogantie.

Gewenste Oplossing:

Ik hoop iemand aan de lijn te krijgen die me heel simpel kan vertellen of dit probleem bij de KPN bekend is of dat het een probleem is wat veroorzaakt wordt doordat er bij iets niet meer goed functioneert, zodat ik weet hoe deze ergernis opgelost kan worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door H H F Spandauw
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie