Klacht: Sneller internet totaal verkeerd voorbereid

Marcel Boxtel op 29 maart 2021 over KPN in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf KPN
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 29 maart 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik zou vandaag overstappen naar sneller internet. Van 100 Mbit naar 200Mbit. Dit gaan nog via koperleidingen, er is in mijn dorp niets beters.
KPN is er standaard vanuit gegaan dat zij dit digitaal kunnen schakelen, maar het bleek dat er in een wijkkast toch fysiek geschakeld moet gaan worden. Dus in plaats van sneller internet heb ik nu 4 dagen geen internet omdat er een monteur moet worden ingepland.
KPN had dit natuurlijk vooraf ook kunnen bedenken!

Gewenste Oplossing:

Het liefst zou ik morgen al weer internet hebben. Werken via een mobiel met een hotspot is niet fijn. De mobiel (van mijn vrouw) is hierdoor steeds bezet en de verbinding is niet stabiel. Erg fijn met dat thuiswerken.
De technische oplossing die KPN hiervoor heeft, een soort dongel, was niet op voorraad!
Daarnaast zou een financiële compensatie ook wel op zijn plaats zijn. Ik ga meer betalen voor sneller internet, maar zit eerst met een hoop shit.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Marcel Boxtel
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie