Mijn Klacht:
Op 10-02-2021 kreeg ik (Susanne Hoeks – nicht van mw. Verhaegh) de sms dat we KPN konden installeren. Dit bleek niet het geval, de router bleef zoeken naar signaal.
De eerste keer die dag dat ik naar de klantenservice belde werd de lijn verbroken nadat ik alles had uitgelegd.
De mevrouw die ik aan de lijn kreeg de tweede keer dat ik belde kon niet meer ongeïnteresseerd zijn. Ik had uitgelegd dat er een alarmering op de telefoonlijn zit, en die zit er niet voor niets. We zaten in zak en as en het kon haar niks schelen, het enige wat ze zei is dat ze er niets aan kon doen. De noodzaak voor een installatie monteur dezelfde dag begreep ze ook niet. Ze bood wel een betaalde monteur aan, die kon misschien diezelfde dag nog komen – ik zou een email krijgen om een afspraak te maken. Geen email gekregen. Ze sprak zo monotoon, echt een vreselijk gesprek.
Ik heb later thuis zelf geprobeerd om een monteur te regelen, maar er was een storing zodat dit niet ging.
Op 11-02-2021 heb ik weer gebeld naar de klantenservice. De eerste keer werd weer opgehangen maar de jongeman die ik aan de lijn kreeg de tweede keer dat ik belde kon een afspraak inplannen op 12-02-2021 tussen 13.00 en 15.00 uur.
Om 12.45 was ik bij mijn tante aanwezig om te monteur uitleg te geven etc. Maar tot onze stomme verbazing kreeg ik om 13.02 uur een email dat de monteur niemand thuis aantrof??? Er zou een kaartje in de bus liggen, en wat denkt u?? Geen kaartje.
Weer gebeld met de klantenservice. Die dame had ik 3 kwartier aan de lijn en ook zij begreep niet dat er meteen een installatiemonteur moest komen omdat er een alarmering op de telefoonlijn zit. Ze kwam met de meest domme vragen, of er gewapend beton aanwezig was??? Ze bleef maar rare vragen stellen die totaal niets met een signaal te maken hebben. Na 3 kwartier heb ik gezegd dat ik even met Ziggo ging bellen. Gelukkig bieden zij een restsignaal, zodat ik mijn tante weer kon aansluiten via Ziggo.
Daarna nog een keer gebeld met de KPN klantenservice om een nieuwe afspraak te maken voor een installatiemonteur. Deze was vanochtend ingepland tussen 08.00 en 10.00.
De installatiemonteur van vandaag, Michele, deed zijn werk perfect, hij had het niet beter kunnen doen! Hij was rustig, legde alles duidelijk uit en correct in zijn manieren. Top monteur!
Maar wat bleek? Er zat iets verkeerd in de KPN verdeelkast buiten! Daar was het signaal nog niet geregeld. De dames aan de telefoon hadden de noodzaak voor een installatiemonteur beter moeten begrijpen!!
Waarom kregen wij bericht op 10-02-2021 dat KPN klaar was voor installatie?
Waarom was de telefoonservice uitermate bedroevend? Wij zijn totaal niet tevreden over de manier waarop we behandeld zijn. Mijn tante heeft ettelijke nachten zonder alarmering moeten doorbrengen voordat ik ergens een seniorenmobieltje kon regelen.
De stress en ongenoegen dat dit alles veroorzaakt heeft is ongekend. De behandeling aan de telefoon was om te huilen.
Gewenste Oplossing:
Ik zou graag zien dat er een excuus komt richting mijn tante, mw. Verhaegh en dat hier iets tegenover staat, bijvoorbeeld een korting of volledige kwijtschelding van de eerste 2 facturen.

