Klacht: Op 14 november 2019 heb ik een contract afgesloten , met een korting van €7,50 per maand. Daar heb ik een bevestiging van gekregen

Sophie van Leeuwen op 25 september 2020 over KPN in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf KPN
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 25 september 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op 14 november 2019 heb ik een contract afgesloten, waarbij ik €7,50 per maand korting zou krijgen. Hiervan heb ik een bevestigingsmail van u! Maanden! Heb ik hierover gebeld en mails gestuurd . Mijn klacht is niet gehonoreerd. Terwijl ik een contract van u heb.
Graag wil ik u dat laten zien

Gewenste Oplossing:

Als ik de €7,50 korting krijg. Door deze korting bleef ik klant van Kpn. Voor 3 abonnenten

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Sophie van Leeuwen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie