Mijn Klacht:
Ik ben klant van telfort en kon in september mijn mobiele abonnement verlengen. Telefonisch contact gehad met telfort en zeer netjes geholpen door een medewerker. Advies gekregen van telfort om een verlenging te doen met een abonnement van KPN. Gezien het feit dat deze twee aanbieders 1 zijn en 1 worden waarbij telfort opgaat in Kpn.
Abonnement KPN is telefonisch geregeld door telfort medewerker. Kpn abonnement zou na einde abonnement telfort pas ingaan nl na 28-12-2019.
Vanaf het moment dat ik het toestel binnen kreeg zag ik al dat er een verkeerde ingangsdatum door kpn in gehanteerd. En abonnement al gelijk in laten zonder dat ik een kpn simkaart in gebruik heb genomen. Ik ben pas van plan sim kpn te gebruiken op 29-12-2019. Heel veel contact gehad met KPN hierover en telkens weer wordt mij beloofd dat het in orde wordt gemaakt. Inmiddels zijn er 2 facturen al verstuurd die ik niet wil betalen. Hierover ook Contact gehad met kpn en wederom werd mij gezegd dat de ingangsdatum niet juist in het systeem staat. Factuur wordt gecrediteerd. Nu kreeg ik wederom een herinnering plus een andere maand erbij. Na mijn laatste contact werd mij medegedeeld dat kpn niets kon doen en dat ik bij telfort moest zijn. Na een gesprek van 45 min heeft medewerker een bericht opgemaakt naar desbetreffende afdeling met verzoek naar mij even af te wachten. Ik heb ook nog contact opgezocht met telfort en die vertellen mij weer dat ze alles wel goed hebben aangelopen en probleem bij kpn ligt. Ik wordt van kastje naar de muur gestuurd. Sterker nog straks zullen ze (KPN) mij ook nog eens als wanbetaler bij bkr laten registeren. Ik heb nu niet veel vertrouwen op een goede afloop van mijn probleem.
Gewenste Oplossing:
Als de afgesproken ingangsdatum wordt gehanteerd nl 29-12-2019 en dat de eerder verzonden facturen nietig worden verklaard. En zeker geen BKR regiteratie te hebben laten plaatsvinden en zo ja per direct verwijderen.

