Mijn Klacht:
Het hieronder volgende verhaal is waar gebeurd en ik ben daar dan ook echt niet blij mee.
Ik ben op 20 november 2016 verhuisd en op de woensdag na Kerst 2016 is mijn telefoon doorgeschakeld van het oude adres (Noordeinde 83) naar het nieuwe adres (Grote Beerstraat 28a). Tot zover geen probleem.
06-01-2017 Ik krijg een brief waarin vermeld staat dat ik op 25 januari 2017 thuis zou moeten zijn omdat dan de breedband aangelegd en nagekeken zou moeten worden.
25-012-2017 De jongens die voor de breedband komen zijn er ’s morgens vroeg om 08.00 uur. Zij hebben geen enkel probleem en ik ook niet. Het enige dat vertraging opleverde was, dat de huismeester de sleutel voor de breedbandkast bij zich had, en we daarop moesten wachten voordat we goed en wel het werk konden afmaken.
25-01-2017 In de verdere loop van de dag zou de controleur nog vóór één uur in de middag komen om na te kijken of alles goed zat. Welnu, deze persoon is om 13.30 uur nog niet geweest, en ik bel op om te zien hoe laat men dan denkt te komen, want ik heb nog bloed af te leveren in het ziekenhuis, en dat kan niet als ik de hele dag zou moeten wachten. Afijn, de nieuwe tijd is om 16.00 uur. Ik ga op weg om nog een paar dingen te doen, waaronder dat bloed afleveren.
Om 16.15 uur is meneer daar eindelijk. Ik geef hem een likje uit het pannetje, waarop hij zonder zijn werk te doen wil weggaan. Dat laat ik niet toe,hij is hier tenslotte gekomen om zijn werk te doen, en dat zal hij doen ook.
30-01-2017 Er staat geen verbinding meer op mijn oude adres (het hierboven vermeldde Noordeinde 83). In deze week zou de modem ook naar de Grote Beerstraat 28a worden toegestuurd.Dit is niet gebeurd.
03-02-2017 Je zou kunnen verwachten dat de monteur deze modem ook wel eens bij zich zou kunnen hebben, aangezien deze op deze dag langs zou komen om hem te monteren. Hij is helemaal niet geweest. Dus is er in deze hele week ook geen modem gezien.
Dit terwijl ik de hele dag vrij had genomen omdat men tussen 10.00 en 12.00 uur zou langskomen.
09-02-2017 Zowel de begeleidster van de Pameijer (Greta van der Jagt) als mijn persoon hebben drie kwartier met de persoon van KPN aan haar werktelefoon gepraat over hoe dit nu op te lossen. We komen het volgende overeen. Ik zou proberen de modem los te koppelen van de telefoon, deze dan maandagmiddag bij de Primera-winkel in de Nieuwstraat te Spijkenisse inleveren, en er een andere modem voor terugkrijgen.
13-02-2017 Op deze maandag neem ik een half uur eerder vrij van mijn werk om de modem om te ruilen en met het nieuwe model naar mijn huis te fietsen. Dit gaat goed.
14-02-2017 De monteur zou langskomen tussen 16.00 en 18.00 uur. Ik heb weer een uur eerder vrij genomen om naar huis te gaan. Dan ben ik zeker op tijd thuis als men zou aankomen. Welnu, men is niet geweest.
15-02-2017 De telefonische controlecheck kon dus niet plaatsvinden omdat er in het geheel geen verbinding was, zowel per telefoon niet als per internet niet.
16-02-2017 Op deze donderdag hebben de hierboven genoemde begeleidster van de Pameijer als mijn persoon nu 1,5 uur aan haar werktelefoon gehangen om duidelijk te maken dat dit geen goede service, en nog minder goede reclame is, voor KPN. Tussendoor werd tweemaal de verbinding verbroken. Uiteindelijk zijn er wel afspraken gemaakt voor het goede adres, Grote Beerstraat 28a. Uiteindelijk heeft de begeleidster iemand van KPN aan de telefoon verkregen welke een nummer doorgeeft in verband met wat er allemaal gebeurd is en nog staat te gebeuren. Dit nummer is J I T A N 499.
18-02-2017 De Monteur zou vroeg in de ochtend komen, tussen 08.00 en 10.00 uur. Om 10.45 uur is hij nog steeds niet geweest. Ik ga maar boodschappen doen, ik moet tenslotte ook leven en zeker mijn eetpatroon in de gaten houden, dit in verband met suikerziekte.Ik was om 11.40 uur alweer terug.
23-02-2017 Weer belt de begeleidster op. Weer zijn ze naar het foute adres geweest (Noordeinde 83). De begeleiding van de Pameijer is alleen bereikbaar op werkdagen en niet in de weekeinden. Als men iets wil afspreken zal dat met mijn persoon moeten gebeuren, de heer R. Vermeulen. De begeleidster heeft een gesprek van minimaal 1 uur met KPN waarop nu duidelijk wordt dat men zaterdag 25 februari 2017 echt langs zal komen.
25-02-2017 Het lukt. De jongeman is er om 08.00 uur. Hij maakt wel de opmerking dat hij al meer doet dan mag, want hij zou weer bij de Noordeinde 83 moeten zijn. Om 09.15 uur is hij klaar met zijn werk.
Zowel de telefoon als de internet. doen het weer.
De begeleidster heeft ook met de gesprekspartner van KPN afgesproken dat er een regeling zou worden getroffen als tegemoetkoming in de financiële kosten, vanaf december 2016 tot februari 2017. Welnu…,
09-03-2017 Mijnheer krijgt bericht van KPN dat hij het volle bedrag moet betalen, zijnde E 64,63. Dit terwijl mijnheer in deze periode twee maanden zonder internet en twee weken zonder telefoon heeft gezeten!!!
Ook stond er in deze brief dat ze hebben geprobeerd om via automatische incasso te innen. Dat kan nooit het geval zijn geweest, want dat heb ik nooit toegestaan, juist om dit soort graaipraktijken tegen te gaan.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als de gemaakte afspraak met de begeleidster wordt nagekomen en er een regeling wordt getroffen met betrekking tot mijn financiën.

