Klacht: Niet nakomen afspraken

Rachid 72 op 06 mei 2021 over KPN in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf KPN
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 6 mei 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Van januari zijn we aan het lijntje gehouden om een nieuwe aansluiting te krijgen per31 maart.. Tot heden na 3 of 4 gesprekken en 2 SMS berichten verder zijn we nog steeds niet aangesloten. Na zelf de regie in handen te hebben genomen blijkt dat kpn inmiddels na 2.5 weken niets ons probleem heeft gedaan.
In het 2e opgenomen gesprek. Heeft de service medewerker ons de mond willen snoeren door aan te geven dat er contact met ons was opgenomen om de aansluiting te verplaatsen van 10 naar 12 april en dat daarover contact met ons was opgenomen. In het 3e gesprek werd dit niet bevestigd door zijn collega…??!!!
Kortom als we zelf niets doen dan hadden we hier nog maanden gezeten of aan het lijntje gehouden…
Het vertrouwen is weg… Al ruim 16 jaar lid geweest.. Dit is beschamend en we zijn ontzettend teleurgesteld..

Gewenste Oplossing:

Als iedereen bij kpn het zelfde zou doen en zeggen.
Als ze ons serieus zouden nemen. En zelf met een geste komen..

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Rachid 72
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie