Mijn Klacht:
Via de website van Mijn KPN heb ik mijn abonnement gewijzigd. Althans dat dacht ik. Nu blijkt dat dit niet is gebeurd en dat ik al maanden lang 9,99 betaal voor een dienst die ik niet gebruik.
Na een nieuwe zoektocht op Mijn kpn begrijp ik wat er fout is gegaan. Nadat ik een half jaar geleden Spotify heb uitgevinkt, Kreeg ik in beeld wat de nieuwe maandelijkste kosten zullen zijn. Daardoor wekt kpn de indruk dat de wijziging is bevestigd.
Echter blijkt nu dat dit niet het geval is geweest. Want na deze misleidende nepbevesiging, moest ik kennelijk ook nog op een knop een nieuw abonnement aanvragen klikken, die bovendien op een onlogische plaats erboven is gepositioneerd. En ook nog eens niet opvalt, want het is grijs van kleur is omdat er eerst nog een vinkje aangeklikt moet worden. Ik kan mij voorstellen dat veel meer mensen hierdoor onnodig en onterecht kosten hebben gemaakt.
Vanwege deze misleidende situatie en gezien er aangetoond is dat er geen gebruik is gemaakt van deze dienst, verwacht ik dat de onterecht berekende kosten teruggestort kunnen worden.
Mvg,
H. Blankvoort
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als de onterecht berekende kosten zijn teruggestort.

