Mijn Klacht:
Mijn moeder heeft (05-01-2021) met de klantenservice gebeld en aangegeven dat ze haar pakket wil wijzigen. Internet en bellen wil ze behouden en televisie beëindigen vanaf volgende maand. De mevrouw aan de telefoon heeft gezegd dat er een opzeg termijn van een maand is en een bedenktijd van twee weken. Vanaf 06-02-2021 zou de televisie abonnement beëindigd worden.
Tot onze verbazing kan zij vanaf vandaag (06-01-2021) al geen televisie meer kijken. Ik (haar dochter) heb gebeld met de klantenservice en de meneer aan de telefoon gaf aan dat er een landelijke storing is en het daarmee te maken heeft. Aangegeven dat dit niet het geval is en dat mijn moeder bericht heeft ontvangen dat haar televisie abonnement per vandaag 06-01-2021 is beëindigd. Dit kon helaas niet meer teruggedraaid worden. Wel kan er een nieuwe kastje verstuurd worden, maar zit zij alsnog dagen zonder televisie en dit terwijl we in een lockdown zitten.
Ik vind dat wij heel slecht geholpen zijn en volgens de meneer die ik aan de telefoon had, ligt het niet aan hun maar aan een miscommunicatie. Wat duidelijk niet het geval was. Mijn moeder heeft gevraagd of ze nog tot 06-02-2021 televisie kon kijken waarop de mevrouw antwoordde met ja.
Vervolgens een klacht ingediend en te horen gekregen dat er helemaal niets aan gedaan kan worden en wij ook niet de manager kunnen/mogen spreken. Er is feedback naar de desbetreffende collega verstuurd en daar moeten wij het maar mee doen. Zonder ons te helpen is de chat afgesloten.
Gewenste Oplossing:
Wanneer er excuses aangeboden worden en er nagedacht wordt over een compensatie.


