Klacht: KPN prutst met einde abonnement

herbu op 23 september 2018 over KPN in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf KPN
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 23 september 2018

Een klant heeft op 28 juli een overstap naar een nieuwe provider geregeld via de Consumentenbond, waarbij KPN op 3 augustus de opzegging bevestigde met een einddatum van 3 september. Op de afgesproken datum werd de klant afgesloten, maar de retourdoos voor de KPN-apparatuur bleef uit, terwijl KPN later de einddatum wijzigde naar 17 september.

Mijn Klacht:

Op 28 jul. zijn we via de Consumentenbond gaan overstappen, bevestiging za 28 jul. 14:21
Gefeliciteerd met je overstap ……. via de overstapservice van de Consumentenbond.
Op vrijdag 3 aug. 13:46 bevestigt KPN de opzegging, einddatum 3 september ivb. met overstapservice.

Verder in dat bericht:
Terugsturen van apparatuur
Wij sturen enkele werkdagen voor de beëindiging van het abonnement een retourdoos en een brief met een instructie voor het terugsturen van de apparatuur.

Wel, op 3 september waren we inderdaad door KPN afgesloten.
En de apparatuur van de nieuwe provider ging daarna in bedrijf.
KPN spullen klaargezet voor terugzenden.

Maar nog steeds geen retourdoos.

Dan zo 16 sep. 17:33: KPN
De datum waarop wij uw opzegging doorvoeren is gewijzigd in 17 september 2018.
Telefonisch gereclameerd, dat we vasthouden aan 3 oktober -na het afsluiten op die dag – voor de laatste betaling.
En dat we nogsteeds de genoemde retourdoos NIET hebben gekregen.
Reactie KPN: ja, doos komt nu snel, betaling, ja ja.
WIj: we gaan storneren storneren storneren.

Nu 23 sept. is er nogsteeds geen retourdoos.
En een correcte afrekening van de KPN laat ook nog op zich wachten.

Gewenste Oplossing:

Tevreden als KPN correct afrekent met einde op 3 sept., een doos voor gratis retourzending stuurt, en na de terugzending ook meldt dat de apparatuur correct is binnengekomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN

Reactie van de melder van de klacht

7 jaren geleden -

Reactie van de melder van de klacht

7 jaren geleden - Mijn klacht Het is nu 25 sept. en nogsteeds geen doos voor de gratis retourzending. En volgens Klacht.nl weigert KPN de klacht in behandeling te nemen Geweldige service NIET, KPN Gewenste Oplossing blijft: Tevreden als KPN correct afrekent met einde op 3 sept., een doos voor gratis retourzending stuurt, en na de terugzending ook meldt dat de apparatuur correct is binnengekomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie