Mijn Klacht:
KPN Diensterverlening en Service erg Slecht 2020/2021
Ik ben al vele jaren klant bij KPN en neem diversen diensten af; Internet, TV, en meerdere mobiele abonnementen, maar ik vind dat de dienstververlening en service van KPN hardlopend achteruit is gegaan vooral de afgelopen 12 mnd. Mij is niet duidelijk hoe dit komt.
Voorbeelden:
1. Toezeggingen steeds niet uitvoeren
Men zegde mij toe dat als ik ook nog mijn mobiel abonnement zou toevoegen bij KPN dat ik geen eenmalige €25 aansluitkosten zou hoven te betalen. Ik heb hier nu al 3x voor gebeld, lang moeten wachten steeds iedere keer bij hun bel menu’s van de KPN klantenservice steeds weer tientallen minuten moeten uitzoeken door hun, weer akkoord bevonden en ja hoor, weer niet op de (eerste volgende) factuur doorgevoerd. Die €25 ben ik al lang kwijt i.v.m. tijd en bel kosten die ik hieraan gespendeerd hebt. Tot op vandaag nog steeds niet uitgevoerd, en men gaat het weer doen zegt men. Ook als ik er om vraag kan ik geen bevestiging krijgen van mijn verzoek of een bewijs van het gesprek dat deze weer heeft plaatsgevonden en van hu toezegging.
2. Klacht over KPN klantenservice
Als je hierover een klacht wilt indien bij KPN dan kan je ze niet emaillen. Je moet dan terug naar dezelfde mensen waar je een klacht over hebt, en dan, ja je raadt het al, dit moet je weer doen via een chat venstertje, weer alles opnieuw uitleggen en te horen dat de medewerker hiervoor niet de juiste persoon is, waarin je vele wachten weer voor je hebt, of je kan alleen bellen om een klacht in te dienen, en ja, hiervoor moet je ook wachten op 5 of meer wachten voor je. De ‘standaard’ tekst die je hoort tegenwoordig hoort is “Het is momenteel druk, onze excuses daarvoor u moet langer wachten dan u van ons gewend bent” maar ik ben niet anders gewend dan dit te horen. Links en rechts hoor ik ook van andere klanten steeds meer klachten. Het duurde te lang voor mij om een klacht in te voeren en ga kijken of ik mijn klachten anders kan doorgeven via derde want KPN heeft het te druk of doet niet wat men zegt.
3. KPN Kortingen en Voordelen voor Compleet klanten erg mager
Ook de kortingen van KPN als je alles afneemt, Internet, TV, en meerdere Mobiele abonnementen vind ik achteruit gegaan. KPN is toch net even duurder dan de andere providers, maar dat had ik ervoor over omdat ik meer voor mijn geld kreeg qua product en service. Maar ook dat is niet meer zo. Als je ziet wat je krijgt bijvoorbeeld, je mag MB’s delen met je familieleden, let op dit zijn de MB die je zelf al betaald hebt en dit zie ik meer als een ‘sigaar uit eigen doos’. Begrijp het voordeel niet zo dan behalve dat ik ze gewoon gebruik via me zoon, zoals TV kijken. Je krijgt €5 entertainment korting, maar als je ziiet wat ik allemaal afneem en betaal, sorry hoor. En o ja, ik had eerst FOX Sport Compleet gratis (ESPN tegenwoordig) maar dat is nu weg gehaald en met je €12,99 voor betalen maar je krijgt €5 korting! Pardon!?
4. KPN Bereikbaarheid Slecht
KPN bereikbaarheid is erg slecht geworden en niet meer bereikbaar via email, dus je kan steeds als je een probleem hebt de nieuwe medewerker niet meer laten zien dat je eerder geklaagd hebt of al eerder een verzoek hebt gedaan. Dit word bewuste gedaan zodat je klacht en onderhandelingspositie een stuk zwakker is tegenover KPN. KPN dekt zich hiermee in zodat je steeds weer opnieuw begint en een zaak steeds klein en opnieuw begint. Slim want zeker ik schat 70-80% van de klagers haken wel af denkt men. Men geeft aan als reden de klant zijn privacy, maar dit is grote onzin, want je word tijdens bellen gewoon opgenomen en chat kan je downloaden achteraf. Men denk alleen aan zichzelf hier, niet meer niets minder.
Gewenste Oplossing:
De zaken en kortingen doorvoeren die men mij toegezegd heeft en weer terug gaan naar het oude niveau van klantenservice.


