Klacht: Kosten voor monteur

Thomasvz op 31 december 2019 over KPN in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf KPN
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 31 december 2019

Na meerdere storingen bij KPN en een monteurbezoek dat aanvankelijk leidde tot verbetering, ontstonden er opnieuw problemen. Een tweede monteur constateerde dat de aansluiting niet correct was, maar na zijn bezoek ontving de klager een rekening van €50,- voor de service, terwijl hij dacht dat deze kosteloos zou zijn. Ondanks het indienen van een klacht en meerdere pogingen van KPN om contact op te nemen, werd de klacht afgehandeld terwijl de klager op vakantie was.

Mijn Klacht:

Wij hebben in het verleden veel storingen gehad bij KPN. Na twee bezoeken van een kpn monteur werkt alles redelijk. Na een jaar krijgen we opeens weer storingen, update (zonder mededeling KPN. Na lang chat gesprek weer even goed. Daarna weer mis. Er moet een monteur komen. In de voorwaarden van kpn staat: Als het door KPN niet goed is aangesloten is de monteur kosteloos. De monteur ziet de aansluiting en zegt meteen dat het niet goed was aangesloten. Alles verholpen na een uur en het werkt goed. De monteur zegt (zonder iets te laten zien waarvoor je tekent), hier tekenen. Mijn vrouw ging er vanuit dat het kosteloos was. Krijg ik een mail dat ik €50,- moet betalen. Klacht ingediend. Word ik 3x gebeld als ik op vakantie ben. Klacht wordt afgehandeld omdat ik niet bereikbaar ben. Ik kan meteen terugbellen. Doe ik meteen na mijn vakantie. De servicemederwerker kan het niet zelf, moet naar de klachtenafdeling, binnen 10 werkdagen contact. 10 werkdagen verder geen contact. Weer bellen. Betreffende medewerker geeft aan binnen drie werkdagen contact. 5 werkdagen verder, nog steeds niets.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik mijn €50,- terug krijg en een coulance voor de belabberde service.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Thomasvz
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie