Mijn Klacht:
Na veel ellende is afgelopen vrijdag eindelijk de glasvezelkabel en het kastje binnen in ons bedrijfspand geïnstalleerd. Door een uitvoerdersbedrijf ingehuurd door Volkel Wessel, in opdracht van KPN NetwerkNL.
Nadat ’s ochtends de monteurs waren geweest, heb ik om 13:33 uur van KPN Provider een SMS-je gehad, om te bellen voor het maken van een afspraak. Dit heb ik meteen gedaan. En deze monteur komt vrijdag as 7 mei. Dit kon écht niet eerder, terwijl wij al zo lang wachten op deze internetaansluiting.
In dit telefoongesprek gaf de medewerker van KPN Provider aan dat de monteur nog iets moest omzetten. Dus vanaf 7 mei hebben we internet via glasvezel.
Maar het verhaal gaat gewoon weer door, ongelooflijk. Ik kreeg zojuist (maandagochtend) om 8:40 uur een SMS van het glasvezelteam (KPN NetwerkNL) dat ik contact moest opnemen voor het maken van een afspraak. Ik heb meteen gebeld om 8:40 uur.
De mevrouw aan de telefoon vertelde me dat er een nieuwe kabel getrokken moet worden. Hoe kan dat nou, want vrijdag was de berichtgeving heel anders. Deze mevrouw wist het eigenlijk ook niet precies hoe het nu zat. Ze gaat het uitzoeken en belt me terug zodra ze iets weet.
Inmiddels zijn we alweer een uur verder. Weer een uur waarin ik als klant in het ongewisse wordt gelaten. Wanneer krijgen we werkend internet? We zijn al vanaf 3 april bezig. Het betreft een zakeiljk pand en we zijn enorm afhankelijk van goed internet via glasvezel omdat we ‘zware programma’s’ op de computer.
Gewenste Oplossing:
Als het internet via de glasvezel goed werkt

