Klacht: Kapotte iPhone XR gekregen van KPN

Evibo op 14 februari 2021 over KPN in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf KPN
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 14 februari 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Zakelijk abonnement verlengd, daarbij gekozen voor refurbisch toestel de iPhone XR. Deze defect geleverd gekregen. Alleen door Corona niet binnen de termijn van 2 weken retour kunnen Sturen maar 2 week later. Contact gehad met KPN en deze zeiden u heeft garantie ga maar naar de KPN winkel. Daar werd het toestel ter reparatie aangeboden maar ik wist al
Dat het niet gemaakt zou worden omdat de speaker het niet deed en hoge kosten heeft. Telefoon dus defect weer terug gekregen. Weer gebeld met KPN en werd er gezegd ga maar naar de winkel
Dan mag u het toestel omruilen. Dus weer naar de winkel en werd er gezegd nee die toestelen kunnen wij niet omruilen maar we gaan hem laten maken. Weer uitgelegd dat hij al ter reparatie aangeboden was en niet gemaakt kon worden. Maar hun zeiden het komt goed. Nu weer een maand later een mail gehad dat het toestel
Niet gemaakt kon worden en dat is het is. Weer kpn gebeld
En werd er gezegd dien maar een klacht in via KPN.Nl we zijn nu 4 maanden verder en nog steeds geen oplossing en word van het kastje naar de muur gestuurd. Ik ben het behoorlijk zat! Ze beloven je garantie en een goed werkend toestel! Hun sturen een kapotte iPhone op! En lossen het probleem niet op! Zelfs over de klacht die ik heb ingediend heb ik nog steeds niks gehoord! Het is volgende week al 5 maanden!

Gewenste Oplossing:

Ik wil gewoon een goed werkend toestel zoals mij beloofd is! Hoeveel bel en mail uren ik er al heb ingestoken! Dus een andere iPhone XR die goed gecontroleerd is voordat ze hem naar de klant sturen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Evibo
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie