Klacht: ik wordt gestalked door een callcenter medewerker van KPN

DennisvdEnde op 01 december 2018 over KPN in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf KPN
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 1 december 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik ben vorige maand over gestapt van KPN naar ziggo.
Mijn Ziggo is 24 November ingegaan.
Sinds 3 dagen wordt ik te pas en te onpas gebeld door iermand van KPN.
De eerste keer dat hij belde vroeg ik of het een grap was.
Zijn verhaal was dat hij een klant tevredenheidsonderzoek deed en dat hij een aanbieding voor mij heeft.
Ik heb duidelijk gemaakt hier niet van gediend te zijn en de verbinding verbroken. Sinds dien wordt ik te pas en te onpas gebeld door deze KPN Medewerker. Het schijnt dus dat hij ook mijn gegevens prive heeft want ik werd zojuist weer gebeld en dit keer zat hij in de auto. De eerste keer werd ik benaderd door hem op 29 november 9:09. Hier was hij aan het werk als callcenter medewerker. Het zal dus eenvoudig zijn deze jongeman te vinden. Daarna volgende oproepen:
1 december 9:16
1 december 14:21
1 december 14:36
1 december 14:47
2 december 13:21 en als laatste vanuit de auto 2 december 20:58

Ik zie hier 2 problemen: 1) Medewerkers van KPN kunnen dus zomaar prive gegevens meenemen. 2) Ik wordt gestalked zonder duidelijke reden. Ik vermoedt pestgedrag uit verveling.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als deze medewerker wordt aangesproken en dat dit stopt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie