Klacht: Geen aansluiting glasvezel

Hec op 04 mei 2020 over KPN in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf KPN
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 4 mei 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wij hebben € 1700,- betaald voor een glasvezelaansluiting omdat wij wonen in een buitengebied en zelf voor de kosten mogen opdraaien. Een jaar geleden hebben wij dit in werking gezet. Ivm met thuis werken hebben we besloten om glasvezel te laten aanleggen. Nu wordt er door KPN niet de binnenkant aangesloten zolang de Corona duurt. Ik heb er begrip voor dat ik mogelijk langer moet wachten dan normaal, maar ik heb al 3 x een afspraak willen maken maar krijg steeds te horen” als de Corona over is komen we pas weer”
Ik vindt dit niet kunnen, dat er helemaal geen afspraak wordt gepland. Heb nogmaals begrip dat het langer duurt maar heb hier geen woorden voor…..

Gewenste Oplossing:

Wanneer er een afspraak gepland kan worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Hec
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie