Klacht: Digitenne en Klantenservice

bevedosa op 06 augustus 2019 over KPN in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf KPN
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 6 augustus 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Na wisseling Digitenne-kastjes in verband met overgang naar HD geen bereik meer. Kom ik achter na bellen met helpdesk. KPN levert dus kastjes op adres waar geen bereik is en factureert gewoon wel door!
Klacht op de website ingediend. KPN probeert mij 1 keer terug te bellen en spreekt voicemail in. Ze proberen nog een keer terug te bellen (Ja sorry hoor…, ik heb ook een baan!). Vervolgens krijg je een mailtje van de directeur (noreply…) dat de klacht gesloten is. Wat een service!!!

Gewenste Oplossing:

Ik wil digitenne bereik of niet betalen.
En ik wil een fatsoenlijk reactie en dat mag ook per mail als ik niet op mijn mobiel te bereiken ben!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie