Mijn Klacht:
Bij mijn provider Tele 2 ben ik prima geholpen. Daar zei tot 20.00u te bereiken zijn verliep dit prima. Helaas konden zij mijn klacht over het uitvallen van internet en tv niet oplossen. Ik ben doorverwezen naar KPN.
deze zouden mij 3 maar bellen. Als men mij niet aan de lijn kreeg zou ik een code krijgen zodat ik zelf terug zou kunnen bellen.
Op dinsdag ben ik inderdaad 2 keer gebeld. Daarop kreeg ik een sms dat KPN mij niet kon bereiken. Zoals afgesproken stond er een telefoonnummer en code in de sms zodat ik zelf tussen 8.00 en 18.00 contact met KPN op kon nemen. Aangezien ik dinsdag eenwerkdat van 7.00u tot 19.00u heb gehad kon ik niet terug bellen.
Woensdag ochtend om half 11 ben ik nogmaals gebeld. Aangezien ik aan het werk was kon ik niet opnemen.
Hierna is de aanvraag meteen afgesloten en kan ik de hele riedel vanaf Tele2 weer opnieuw in gang zetten. Heel erg vervelend en zeer klantonvriendelijk richting werkende mensen.
Gewenste Oplossing:
Als de klacht opgelost is.
Ik zou het
Prettig vinden als er telefonischcontact buiten kantoor uren zou zijn of een langere tijd waarop je telefonisch contact op kan nemen met KPN. Dat er minder dan 24 uur tijd is om terug te bellen, ook nog gezien kpn na 18.00 uur niet te bereiken is vind ik erg lastig te verkroppen.

