Klacht: Abonnement klopt niet

Pvi2019 op 11 oktober 2019 over KPN in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf KPN
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 11 oktober 2019

Een klant van KPN heeft op 18 september een mobiel abonnement afgesloten, waarbij hij recht zou hebben op dubbele data en een korting van 5 euro, zoals vermeld op de KPN-website. Na activatie van het abonnement bleek echter dat deze voordelen niet werden toegepast. Ondanks herhaaldelijk contact met KPN en Telfort, werd er geen oplossing geboden, wat leidde tot frustratie bij de klant.

Mijn Klacht:

Op 18 september heb ik een mobiel abonnement afgesloten bij KPN. Ik heb zelf Telfort Mobiel EN Telfort internet. Dit zou betekenen dat je recht hebt op dubbele data en 5 euro korting. Dit staat ook op de site vermeld van KPN wanneer je het abonnement afsluit. Toen ik het abonnement had geactiveerd kwam ik er achter dat ik geen dubbele data had en geen 5 euro korting. Ergens las ik dat dit een paar dagen zou duren, maar naar een paar dagen klopte mijn abonnement nog steeds niet. Ik ben gaan bellen naar KPN, een half uur moeten wachten tot ik geholpen werd om vervolgens te worden doorgestuurd naar Telfort. Weer een kwartier gewacht.. Telfort vertelde mij dat het ook niet hun taak was!!! Zij zeiden dat KPN zelf te lui was om hun eigen werk te doen. Vervolgens werd ik weer door gestuurd naar KPN en weer een hele tijd in de wacht gehangen. Toen kreeg ik een hele aardige meid aan de telefoon die zei dat ze alles had geregeld voor mij en dat ik vanaf 1 oktober het juiste abonnement zou hebben.
Inmiddels was het al 2 oktober geweest en ik had nog steeds niet het juiste abonnement. Toen ben ik naar de KPN winkel gegaan met bewijs van mijn Telfort abonnementen om aan te tonen dat ik recht heb op de dubbele data en de 5 euro korting. De man in de KPN winkel gaf ons gelijk en had het naar hogerop doorgestuurd. Nog geen 20 minuten later werd ik gebeld tot twee keer toe, met dat alles geregeld was en dat ik binnen enkele dagen het juiste abonnement zou hebben en dat er nog een tegemoetkoming zou komen.
Nu is het geld al van de eerste maand afgeschreven terwijl het niet klopt en mij verteld is dat er een tegemoetkoming zou komen.
Na elke dagen heb ik nog steeds niet het juiste abonnement. Ik heb gebeld naar de KPN klantenservice en zij wilde mij WEER doorsturen naar Telfort. Dit ging er bij mij niet in en ik ben er helemaal klaar mee!! Ik voel me erg opgelicht door KPN en ik ben zeer ontevreden.

Gewenste Oplossing:

Ik wil zo snel mogelijk het juiste abonnement en een tegemoetkoming.
En als dat niet snel mogelijk is dan wil ik dat zij alsnog mijn abonnement stop zetten.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht Pvi2019

6 jaren geleden - Ik vind het nergens op slaan dat de klacht niet in behandeling is genomen! Ik vind dat jullie beloven maar niet nakomen ik zal aankomende week nogmaals naar de kpn winkel gaan en als het dan nog niet in orde komt zeg ik mijn telfort abonnement op hoe jammer ik dat ook vind want met het thuis abonnement was ik zeer tevreden.

Alle klachten die gemeld zijn door Pvi2019
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie