Klacht: aanpassing contract tv en internet

[email protected] op 23 mei 2021 over KPN in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf KPN
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 23 mei 2021

Een klant heeft in september zijn KPN-contract omgezet naar een particulier contract voor hun woning in Zwolle, maar ondervond problemen met de activatie. Op 22 maart had hij geen internet en tv meer, omdat het oude contract was beëindigd en het nieuwe contract nog niet actief was. Na meerdere telefoontjes kreeg hij een voorstel voor een tijdelijke oplossing in de vorm van Digitenne.

Mijn Klacht:

Goedemiddag,

In september heeft mijn partner het KPN contract , wat nog stond op de Readshop Abcoude, omgezet naar een contract op onze woning in Zwolle. Dit heeft zij samen met haar ex-partner gedaan bij een KPN winkel in Duivendrecht. .Daarna ging alles fout..

Het zakelijk contract zou over gaan op een particulier contract en wij zouden er niets van merken. Maar 22 maart hadden wij geen internet en geen tv meer. Na uren aan de telefoon kregen we te horen dat het fout was gegaan. Het bestaande contract was beëindigd en het nieuwe contract was nog niet geactiveerd. Daarvoor moesten we een nieuw contract aanvragen..
Dit is gedaan en heb ik gevraagd om een tijdelijke oplossing, dit was niet mogelijk, maar na diverse keren te bellen, uren, kreeg ik een voorstel voor een Digitenne en een mobiele wifi, gratis.
De Digitenne werd geleverd, heb ik aangesloten maar zeer slechte ontvangst, de mobiele wifi is nooit geleverd. Wel kregen we een factuur voor de Digitenne en de mobiele wifi.
Ook hierover weer gebeld, uiteindelijk alles weer ingepakt en retour verzonden naar de kpn.

De nieuwe aansluiting zou uiteindelijk 21 mei gaan gebeuren, er zou een monteur langs komen om de glasvezel aan te sluiten en de rest.
Deze is echter niet geweest en na weer uren aan de telefoon, is deze datum door geschoven naar eind juni..

We zijn nu ruim 2 maanden verder en we moeten nog een maand wachten totdat we een aansluiting hebben.

Wat een ontzettende slechte service.!

We hebben kosten gemaakt met onze mobiele telefoon omdat we geen internet meer hebben, we hebben geen tv meer en we worden niet geholpen.

U zult begrijpen dat we inmiddels geen vertrouwen meer hebben in kpn.

We verwachten een snelle en adequate oplossing en een goede financiële tegemoetkoming voor alle tijd, inspanningen, ergernissen en gemaakte kosten!!!

Met vriendelijke groet,

Gerko Grolleman en Brigitte Wassenaar

Gewenste Oplossing:

snelle oplossing en een financiele tegemoedkoming

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie