Klacht: 2 mobielen nummer ontkoppelen.

Leo van Eldik op 31 maart 2020 over KPN in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf KPN
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 31 maart 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

De mobielen nummers van mijn vrouw en zoon zijn aan elkaar gekoppeld omdat ze op een adres staan. Nu is mijn zoon op zich zelf gaan wonen en en KPN Hussel afgesloten met zijn mobielen nummer. Omdat het mobielen nummer gekoppeld is, is het nummer van mijn vrouw ook mee gegaan naar zijn adres. Om dit te ontkoppelen heb ik diverse personen van de KPN aan de lijn gehad, de ene kon het over zetten de ander zei dat het niet kan. Via internet geprobeerd lukte ook niet, advies van KPN ga naar KPN winkel. Gisteren zijn mijn vrouw en zoon naar Arnhem geweest KPN xl winkel. Hier zouden en hebben ze alles weer in orde gemaakt en ik hoefde alleen via internet de geboortedatum aanpassen. dit lukte weer niet, heb KPN weer gebeld of ze mijn weer konden helpen. Tot mijn verbazing vertelde de medewerker dat de mobiel van mijn vrouw niet was ontkoppeld maar was opgezegd. weer een probleem erbij. Tot nu toe is, staan de gegevens nog steeds niet goed. Ik ben ontzettend boos op KPN.

Gewenste Oplossing:

Als alles telefonische goed wordt genoteerd van mijn zoon en van mijn zelf, dit ook via de mail bevestigen.
Alle kosten die hiermee gemoeid zijn, telefoonkosten, tijd, naar de winkel toe om het om te zetten. Nu moeten we een nieuw mobiel abonnement afsluiten omdat jullie hem hebben opgezegd ipv ontkoppelen, dit is ook weer duurder. KPN compleet is komen te vervallen, met alle voordelen.
Alle frustraties, tijd en energie die ik hier heb ingestoken, en nog steeds niet is opgelost lijkt het me dat jullie een jaar lang gratis KPN compleet aanbieden en nogmaals alle gegevens kloppend maken.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Leo van Eldik
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie