Klacht: KPN bel zakelijk 10

zelfstandig op 11 april 2012 over KPN Vaste Telefonie in de categorie Vaste Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Vaste Telefonie
Status Nieuwe klacht
Datum 11 april 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb 04-02-2012 o.a. mijn belzakelijk abonnement bij KPN laten opzeggen door mijn nieuwe provider.
Tot mijn grote schrik ontving ik gisteren een eindfactuur van €489,83 van KPN bel zakelijk..Deze hoge kosten zijn het gevolg van dat ik een jaarcontract had, wat voortijdig is ontbonden. werd ontbonden.
Ik ben op internet gaan zoeken en het blijkt b.v. bij Tros Radar forum, dat ik, en meerdere mensen met mij, buiten mijn weten, een jaarcontract heb sinds 1-1-2011, i.p.v. een maandcontact. De brief, die KPN daarover heeft gestuurd, is mij niet in handen gekomen. Ook in het telefonisch contact, dat met KPN is geweest over mijn opzeggen bel zakelijk, is daar niets over gezegd.
Omdat ik al zo lang afnemer ben van KPN (sinds 30 jaar) en in goed vertrouwen mijn abonnementen heb afgesloten (er is nooit een probleem geweest), is mij de verandering van mijn abonnement bel zakelijk totaal ontgaan.
Ik heb een kleine praktijk, als ZZPer en ben door de crisis behoorlijk geraakt met als gevolg dat mijn praktijk steeds kleiner wordt
Ik voel me gedupeerd door het hoge bedrag van KPN. en machteloos . Ik ze dant ook een klachtenprocedure in gang bij KPN zelf.
Ik voel me gedupeerd ook door het feit, dat er b.v. geen contact is geweest over het feit, dat mijn contract nog verplicht doorloopt tot 1-4-2013, toen mij abonnement werd opgezegd door mijn nieuwe provider.

Gewenste Oplossing:

Als er contact is hierover met iemand van KPN die de verwarring begrijpt en op basis daarvan een redelijk voorstel doet. En het meest natuurlijk met coulance.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM