Klacht: Probeer al sinds februari glasvezel aan te laten sluiten!

CabbageNL op 16 november 2022 over KPN NetwerkNL in de categorie Internetbedrijven

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
KPN NetwerkNL is working on this complaint
🔄 In behandeling
Categorie Internetbedrijven
Status In behandeling
Datum 16 november 2022

Sinds februari probeert de klager glasvezel aan te laten sluiten in zijn woning, maar er zijn vier afspraken gemist zonder voorafgaande communicatie. Ondanks herhaaldelijk telefonisch en per e-mail contact te hebben opgenomen, ontvangt hij geen antwoorden, terwijl er telkens nieuwe afspraken worden ingepland die niet worden nagekomen. Dit heeft geleid tot onnodige kosten en frustratie door het moeten opnemen van vrije dagen.

Mijn Klacht:

Al sinds februari dit jaar probeer ik de glasvezelkabel doorgetrokken te krijgen tot in mijn huis.
Er is al 4 x niemand op komen dagen zonder afbericht. Ik heb dus 4 x vrij moeten nemen.
Ik heb diverse malen telefonisch contact opgenomen en ook per e-mail al vaak mijn beklag gedaan en gevraagd om een oplossing.

Op zo een e-mail hoor ik helemaal NIKS! Behalve dan dat ik ineens een nieuwe afspraak in mijn mail krijg om de kabel aan te sluiten. Deze bevestig ik, en vervolgens komt er dus weer NIEMAND van KPN. Ze laten ook niet weten dat er niemand komt. 4 x vrij moeten nemen en dus al flink op kosten gejaagd door KPN.

Nu stond er een paar dagen terug wel ineens een jongeman van KPN voor de deur, die kwam vragen hoe mijn glasvezel bevalt….(?!?). Ook kreeg ik gisteren weer een ‘ mooie’ aanbieding van KPN om over te stappen op KPN glasvezel Internet en TV (aabieding geldig t/m 29 november).

ALS ik daar al gebruik van zou willen maken, dan kan dat dus helemaal niet, want jullie komen steeds niet opdagen om de glasvezel naar binnen door te trekken.

Het is niet alsof er maar 1 x niemand is gekomen, het is nu al 4 x, en zonder enig afbericht!

Echt ontzettend schandalig en onprofessioneel.Ik voel me als (potentieel) klant echt belachelijk gemaakt en totaal niet serieus genomen door KPN.

Gewenste Oplossing:

Het lijkt mij niet meer dan redelijk dat KPN mij compenseert voor alle vrije tijd die ik heb moeten opnemen van werk, en tevens alle tijd die het heeft gekost om KPN te mailen en te bellen. (Deze compensatie hoef ik niet in een korting op KPN glasvezel, want daar heb ik niks aan).

Tevens lijkt een mooie bos bloemen en excuses me echt wel het MINSTE dat KPN kan doen.

En natuurlijk wil ik de glasvezel nou eindelijk doorgetrokken hebben t/m in mijn huis.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar KPN NetwerkNL over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door KPN NetwerkNL in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door CabbageNL
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM