Mijn Klacht:
Naar aanleiding van een verhuizing naar een appartement in Bussum in de eerste week van mei 2021, heb ik in de eerste week van mei bij T-Mobile een mobielinternet-abonnement van glasvezel afgesloten. Omdat de vorige bewoner van mijn huidige woning nooit een glasvezelverbinding heeft aangesloten, was de verbinding in mijn woning nooit voorzien van een actieve aansluiting met een glasvezelkastje. Deze is tot op heden niet aanwezig in mijn woning, maar dient wel gemaakt te worden. Hier wacht ik inmiddels al een maand op.
De tijdlijn is als volgt gegaan. Naar aanleiding van de afsluiting van mijn T-Mobile abonnement zou KPN Netwerkbeheer contact met opnemen voor het maken van een afspraak van het gereed en actief maken van mijn glasvezelverbinding en het kastje aansluiten in de meterkast. Hiertoe is afgelopen 28 mei een poging gedaan door de monteurs, zonder succes.
Allereerst kwamen de monteurs op 28 mei om ongeveer 10:00 uur bij mijn woning aan om te constateren dat ze niet genoeg glasvezeldraad voor de aansluiting hadden. Ze zouden dan later op de dag terugkomen. Ze kwamen om ongeveer 13:30 aan en begonnen met hun eerste poging om de glasvezel aan te sluiten. Hierbij werd duidelijk dat bij het glasvezeldraad in de leiding pompen, dat ze na ongeveer 30 meter stopt. Hier is de leiding dus stuk, gebroken, verbogen, verstopt o.i.d.
En dit moet dus verholpen worden. De monteurs begonnen met zoeken naar het probleem, maar het verbindingskastje in de stoep waar alle leidingen samenkomen bleek ook nog eens kwijt….. Het hielp allemaal niet mee.
Vervolgens werd mij door de monteurs vertelt dat KPN Netwerkbeheer mij zou voor een nieuwe afspraak voor de civiele dienst, die ook kunnen graven in de stoep. De monteurs van die dag gaven aan dat het wel weken zou kunnen gaan duren, ik herhaal WEKEN. Ik wacht al een maand op werkend internet, en ik ga dus echt niet akkoord met een vertraging van weken. Dat is geen goede service en belachelijk!
Ten derde werd duidelijk (door buurt bewoners aan mij verteld) dat dit al jaren een bekend probleem was in de buurt en bekend bij kpn. Dit ptobleem is een paar jaar geleden ook niet opgelost door kpn blijkbaar. Ik ga hier niet mee akkoord, kpn moet dit probleem gewoon verhelpen! Andere huizen in de straat hebben wel gewoon glasvezel, en ik wil dat het probleem bij mijn appartement ook gewoon verholpen wordt!
Ten vierde zou ik gisteren (maandag 31 mei 2021) al gebeld worden door KPN Netwerkbeheer, maar dit is helemaal niet gebeurd.
Vandaag (dinsdag 1 juni 2021) al meerdere keren met de klantenservice van KPN Netwerkbeheer gebeld en ik word telkens van het kastje naar de muur gestuurd! Mensen die nodig zijn om de nieuwe graafafspraak te plannen zijn niet bereikbaar en terugbel-verzoeken worden niet nageleefd. Inmiddels heb ik al een maand geen internet, en vind ik dit echt een absurde gang van zaken!
Als ik nog weken zonder internet zit moet er maar een andere oplossing worden gevonden voor dit probleem (gratis noodmodem oid). Maar eigenlijk moet het probleem gewoon direct verholpen worden door een nieuwe afspraak en een goed functionerende, afgeronde glasvezelaansluiting!
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als er een nieuwe afspraak voor graafwerkzaamheden en het opnieuw aansluiten van de glasvezelaansluiting gepland is.
Ik ben tevreden als de glasvezelaansluiting in mijn woning goed en volledig in 1 afspraak (graven en aansluiten) kan worden aangesloten, en ik hier NIET nog weken op moet wachten, dat dit zo snel mogelijk wordt opgelost!
Ik ben tevreden als de nieuwe afspraak is ingepland en ik tot die tijd een noodoplossing van KPN krijg, namelijk een noodmodem of andere oplossing zodat ik toch gebruik kan maken van internet totdat mijn TMobile Modem kan worden aangesloten op een goed functionerende glasvezelaansluiting.

