Klacht: KPN beloofd maar komt niet na

jantien1980 op 13 juli 2015 over KPN Mobiel in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf KPN Mobiel
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 13 juli 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Door betalingsproblemen is mijn abonnement bij KPN stop gezet. Hierover op 23-6 een brief ontvangen (brief datum 15-6). Direct contact opgenomen en er is beloofd dat indien voor 15 juli betaald geen probleem. Op 11-7 een brief van lindorff met 375 extra kosten. KPN gebeld en die weten ineens niets meer van de afspraak. Dame geeft wel aan dat de dame waar de afspraak mee is gemaakt een foutje heeft gemaakt.

Gewenste Oplossing:

Wanneer zaak zoals telefonisch besproken op 23-6 wordt opgelost.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN Mobiel

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN Mobiel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie