Klacht: Koopzegels niet in mijn app

soscha op 27 januari 2021 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 27 januari 2021

Een klant van Albert Heijn heeft op 16 januari koopzegels aangeschaft, maar deze zijn niet bijgeschreven in de app. Na contact met de klantenservice, die meldde dat er een storing was, heeft de klant geen verdere updates ontvangen en ervaart frustratie door de lange wachttijden en het gebrek aan communicatie.

Mijn Klacht:

Op zaterdag 16 januari heb ik boodschappen gekocht en ook 1.50 euro koopzegels betaald.Die zijn niet bijgeschreven in de app op maandag 18 jan naar de winkel in Dinteloord. Klantenservice medewerker heeft een mail gestuurd met mijn aankoop bon. Verklaring was dat er een storing was geweest en dat ze binnen enkele dagen bijgeschreven zouden worden. We zijn bijna 10 dagen verder geen reactie op de mail tot nu toe net geprobeerd via de telefoon te lang in de wacht. Ben aan kosten onderhand meer tijd kwijt dan de zegels waard zijn. Als er storing is geweest en je houd het niet n de gaten wat dan geld kwijt.

Gewenste Oplossing:

Koop zegels bijschrijven en als er een storing is geweest dat doorgeven aan de klanten. Dat vind ik zo raar dat je daar niets over hoort. En het is druk is geen excuus om na 10 dagen nog niet te reageren. Niet netjes AH.
Graag eens een snelle reactie.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door soscha
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer