Klacht: gen pakket ontvangen !

Paul DE CONINCK op 26 oktober 2018 over Koopjedeal.nl in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 5.0/10 ★★★☆☆
Categorie Deal-Sites
Status Open
Datum 26 oktober 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

mijn bestelling van 12102018 is reeds 14 dagen geschied effectieve betaling en nog steeds geen zending ontvangen ! Ik heb geen mogelijkheid om hen telefonisch te bereiken. Wachttijden duren eeuwig zonder resultaat. Ik mailde reeds 2 x met de melding dat ik mijjn bestelling niet ontving. Volgens hun tracking systeem is het pakket afgeleverd op 18102018. Geen buren bekend die het pakket ontvingen. Waar zijn de goederen gebleven ????? Hoogachtend,
DE CONINCK Paul
’t Veld 6
8310 BRUGGE SINT KRUIS
belgie

Gewenste Oplossing:

na ontvangst van het betaalde

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Reactie van de melder van de klacht

7 jaren geleden - mijn bestelling met nr 202980775 met effectieve betaling op 12102018 is nog steeds niet ontvangen ! Ik heb geen mogelijkheid om KOOPJEDEAL telefonisch te bereiken wegens voortdurende mededeling van overbezetting van hun telefoonlijn. Ik mailde reeds 3 x met de melding dat ik mijn bestelling niet ontving. Geen antwoord ! Volgens hun tracking systeem is het pakket afgeleverd op 18102018. Geen buren bekend die het pakket ontvingen. Ik wens een accurate oplossing voor dit probleem. Kan U mij hierbij helpen aub ?

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM