Klacht: Koffie is waterig

Ida-Andrea op 31 januari 2013 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 31 januari 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Heb nu inmiddels 3 pakken perla koffie pads gekocht met inhoud van 56 ,de eerste 2 verpakkingen heb ik weggegooid de derde heb ik wel bewaard . Heb ze tegelijk gekocht in de actie bij albert heijn.
Mijn klacht is dat ik de meer als de helt van alle 3 de verpakkingen weg heb kunnen gooien na het zetten van de koffie omdat deze niet sterk genoeg smaakt en waterig is dus.

Gewenste Oplossing:

Nou zo ie zo dat er gekeken wordt wat de oorzaak is en ja eigenlijk toch zeker 2 nieuwe verpakkingen van perla regular 56 aangezien ik toch zeker wel ruim 2 verpakkingen heb weg kunnen gooien na het zetten. En ja ik vindt de koffie normaal gesproken gewoon lekkerder dan de Senseo van DE.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer