Klacht: Klopt niet

Hallo567 op 20 januari 2021 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf McDonalds
Categorie Fastfood ketens
Status Open
Datum 20 januari 2021

Een klant van McDonald's uit zijn onvrede over een bestelling van een ijskoffie. Hij ontving geen slagroom, wat hij onacceptabel vindt voor een groot bedrijf, en vond de prijs van 3,10 euro te hoog voor het product dat hij kreeg. Daarnaast heeft hij problemen met het gebruik van een papieren rietje voor het drinken van ijs.

Mijn Klacht:

Ik had een ijskoffie besteld nou ten eerste geen slagroom wat ik zelf niet vind kunnen voor zoon groot bedrijf en heb nog steeds 3 euro 10 betaald absurd want er zat geen slagroom op niet de originele beker en een papieren rietje sorry hoor maar hoe willen jullie dat ik ijs uit een papieren rietje ga zuigen ??!!!!!

Gewenste Oplossing:

Als het beter is en geld terug heb vind dit absurd

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over McDonalds

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over McDonalds nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Hallo567
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM