Klacht: Postzending bereikt wel KLM vlucht KL0592, dispatch 100 op 14-06-2012, maar daarna waar is het gebleven???

PostFail op 29 december 2012 over KLM in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf KLM
Categorie Vliegmaatschappij
Status Nieuwe klacht
Datum 29 december 2012

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Het gaat om een zending uit Zuidafrika die wel vlucht KL 0592 bereikt in dispatch-bag 100 van 14-06-2012: T&T-code ZA-post RJ004022770ZA.

Dit zijn mijn originele diploma’s, ik krijg ze nooit meer! Daarom waren ze met een getekend track&trace verstuurd. Ik heb ze zeer nodig.

Gewenste Oplossing:

Alsnog opsporen en toezenden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KLM

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KLM nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip from our consumer expert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Source: ConsuWijzer / ACM