Klacht: geen gebruik mogen maken van terugvlucht

ticketrenewer op 11 februari 2019 over KLM in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf KLM
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 11 februari 2019

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb op de site van klm een retourticket voor mn vrouw gekocht naar Ghana. Ze was zelf al in Ghana en heeft dus geen gebruik gemaakt vd heenvlucht.
Toen ze bij het klm-kantoor ging checken of haar terugvlucht in hun systeem stond kreeg ze te horen dat deze niet geldig was omdat ze geen gebruik had gemaakt vd heenvlucht.
En nu dus een nieuw ticket van 1000 dollar moet kopen, waarvan maar 1 vlucht gebruikt wordt.

Gewenste Oplossing:

Als ze gewoon gebruik kan maken vd orginele tergvlucht, of als er toch een nieuw ticket moet komen het bedrag dat al betaalt voor de terugvlucht in mindering wordt gebracht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KLM

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KLM nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM