Klacht: Klarna en Segoria

EdSteen op 24 juni 2013 over Klarna in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 25 juni 2013
Reactie van het bedrijf:

Beste heer / mevrouw, Bedankt voor het fijne gesprek. Wij zijn zeer blij dat wij de situatie met u hebben kunnen oplossen. U heeft een email ontvangen met een meer persoonlijke uitleg, persoonlijke gegevens plaatsen wij nooit op een open...

Bedrijf Klarna
Categorie Betalingsdiensten
Status Opgelost
Datum 24 juni 2013

Een klant heeft een klacht ingediend over Klarna, omdat zijn ouders een deurluifel hadden besteld en problemen ondervonden met de betaling. Ondanks dat zij onder rembours wilden betalen, ontvingen zij een aanmaning van Klarna en kon de betaling niet correct worden verwerkt door een misverstand met een 19-cijferig nummer. De situatie leidde tot verwarring en onvrede over de communicatie en betalingsverwerking.

Mijn Klacht:

Mijn ouders hebben telefonisch een deurluifel besteld voor het enorme bedrag van € 55,98.Mijn ouders wilden deze graag onder rambours voldoen. Onlangs ontvingen zij op het afleveradres een 2e aanmaning van KLARNA. Mijn vader (70 jr.) heeft contact gezocht. Accept en eerste aanmaning waren verzonden naar mailadres. Mijn ouders hebben geen computer op de camping. Klarna heeft verzocht het bedrag alsnog te voldoen zonder maningskosten ovv van een 19 cijferig getal 513041584538450483. Daar mijn ouders betalen met overschrijvingskaarten past dit getal nimmer in het hokje echter heeft hij deze voldaan. Waarschijnlijk is het bedrag niet aangekomen hierdoor. Dit Kan hij slechts 1 maal per maand zien daar de buurman dan zijn post toezendt. Inmiddels ineens een schrijven ontvangen van een vaag bedrijf uit zweden onder de naam Segoria. 26.50 aanmanings/incassokosten. Brief was van 14/6 en komt binnen op 22/6 de dag dat ze deze dienen te voldoen. Net zelf maar eens contact gezocht met segoria.
Ze lachen je daar gewoon uit. wijzen op je plichten als wanbetaler en een oplossing buiten betalen is er niet. Immers hebben zij via de pc een bestelling gedaan …. Is echter via de telefoon gedaan. en hebben zij de keus gemaakt met klarna in zee te gaan. Is ook niet waar daar er onder rambours geleverd zou worden.Gewoon betalien is het “vriendelijke advies” Beetje raar om mensen die nog zonder computers werken zo te kleineren.

Gewenste Oplossing:

Gewoon het bedrag van € 55,98 zoals afgesproken overmaken als blijkt dat dit inderdaad door het belachelijk lange nummer verkeerd is gegaan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Klarna in behandeling genomen

Klarna

Heeft op 25 juni 2013 om 12:46 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste heer / mevrouw,

Bedankt voor het fijne gesprek.

Wij zijn zeer blij dat wij de situatie met u hebben kunnen oplossen.
U heeft een email ontvangen met een meer persoonlijke uitleg, persoonlijke gegevens plaatsen wij nooit op een open forum, en mijn contactgegevens staan ook in de email in het geval u verdere vragen en/of opmerkingen heeft.

Klarna staat tot uw dienst!

Met vriendelijke groet,

Steven Meesters
Klantenservicevertegenwoordiger
Klarna Nederland

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Klarna beoordeeld.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Klarna een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM