Mijn Klacht:
Klacht verblijf Noordzee Résidence De Banjaard in Kamperland.
Het gaat om Type: Villa R4A huisje (4 personen), van Maandag 30 september tot vrijdag 4 oktober, 10 uur, 2024
Belangrijk is een huisje dat 100% rookvrij is gezien de luchtweg gezondheid problemen.
Reden van een paar dagen vakantie is ontspannen en gebruik maken van de gezonde zeelucht zonder te veel last te hebben van luchtvervuiling zoals in het midden van het land.
Bij aankomst bleek er stevig gerookt te zijn en is de atmosfeer verpest door een niet te verwijderen rooklucht.
Het toilet op de BGG rook enorm naar urine bij aankomst.
Na melding van de rooklucht werd geen directe oplossing geboden maar een verwijzing gegeven om een omboeking aan te vragen bij voordeeluitjes.nl, daar was geboekt.
Deze directe afschuifstrategie en het uitblijven van de verwachte oplossing, heeft ons uit het veld geslagen waardoor we alle vertrouwen in de organisatie van dit park zijn verloren.
Vervolgens hebben we verdere melding, zoals het toilet, niet gemeld omdat we ons verblijf niet wilde vullen met aanwezig moeten zijn voor oplossingen en een strijd te moeten aangaan.
De volgende ochtend werkte de warmwater voorziening en de verwarming niet, voor de oplossing hebben we moeten wachten en konden we er niet direct op uit trekken. Na 1,5 uur was dit probleem verholpen.
De daarop volgende ochtend werd om 8 uur s’morgens de plantsoenendienst luidruchtig te werk gesteld, vervolgens vroegtijdig ons bed uit gerold en zijn we de dag vroeger dan voorgenomen begonnen.
De laatste avond hadden we besloten om gebruik te maken van het restaurant. ook dit was een vervelende ervaring helaas.
De bestelling heeft door personeel te kort en een goed bedoelde inzet maar een te hoge werkdruk, gezorgd voor irritatie bij ons.
De reden was een lange wachttijd.,Een gerecht van mijn keuze kon niet meer worden gekozen. De 2e keus werd verkeerd geserveerd en was niet onze keuze. Uiteindelijk was de kwaliteit van mijn gerecht onvoldoende. We voelen ons een beetje slachtoffer van het hoogseizoen dat achter de rug is en er niet meer de juiste aandacht is voor het naseizoen
Gelukkig hebben we 4 dagen genoten van Zeelandse dorpen, steden en stranden
07-10-2024 klacht ingediend: https://www.roompot.nl/informatie/service/klachten/
Gewenste Oplossing:
Geen klacht veroorzaakt door voordeeluitjes.nl Klacht gemeld bij roompot klachten formulier (zie link en beschrijving).
Geen compensatie gevraagd aan roompot, verwacht dat zij zelf in kunnen schatten hoe dit af gehandeld kan worden en verwacht ik zeker verbetering.

