Klacht: Klacht niet serieus genomen.

Nelleke Slikker op 01 mei 2020 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 1 mei 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Al jaren klant. Sinds de Coronacrisis (wij zitten in risicogroep en moeten thuis blijven) bestellen we online boodschappen. Ging tot nu toe vrij soepel, al is het knokken voor een plaatsje. Vaak zitten de dagen al meer dan een week vol. Wanneer het product niet aanwezig was, werd ons dat gemaild. Tot gisteren…… Boodschappen werden keurig op tijd bezorgd. Toen we ze gingen uitpakken ontbraken er twee voor ons essentiële producten, die wel op de bestellijst stonden. Namelijk emmers yoghurt Griekse style en eieren.Er was nù niet van te voren aan ons medegedeeld, dat de producten niet voorradig waren. Dus heeft mijn man vanmorgen gebeld met de klantenservice. Daar werd mijn man bijzonder onvriendelijk geholpen. Het leek wel of hij een computer aan de telefoon had. Er werd geen begrip getoond en alleen meegedeeld, dat het product er dan wel niet meer geweest zou zijn. Punt! Geen excuses of even meedenken! Mijn man heeft zijn best gedaan om het uit te leggen, dat wij graag van te voren bericht hadden gehad, dat het niet aanwezig was. Maar geen reactie. Alleen geïrriteerdheid vanuit de medewerkster van u. Zij had er duidelijk geen zin in. Zei letterlijk: Ik ga er nu een eind aan maken. Nog net geen: lastige klant. Dit hele gebeuren neem ik Jumbo kwalijk.

Gewenste Oplossing:

Wanneer wij ons serieus genomen voelen. Als klant! Allereerst een relevante reactie van uw kant. Wanneer er excuses gemaakt worden, meegedacht wordt en we de volgende keer tijdig op de hoogte gesteld worden, als een product niet leverbaar is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Nelleke Slikker
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer