Klacht: Klacht Mc Donald’s Ijdoornlaan

mootje18 op 14 juli 2013 over McDonalds in de categorie Fastfood ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf McDonalds
Categorie Fastfood ketens
Status Open
Datum 14 juli 2013

Een klant heeft herhaaldelijk ervaren dat hij in de ochtend bij McDonald's aan de Ijdoornlaan lange wachttijden van een half uur had voor zijn ontbijtbestellingen. Daarnaast waren de bestellingen vaak niet compleet.

Mijn Klacht:

Ik ben hier al meerdere keren geweest in de ochtend om een ontbijtje te halen. Ik moets meerder keren een half uur op mijn betselling wachten. Ook waren mijn bestellingen meerdere keren niet compleet !!!

Gewenste Oplossing:

Waardebon

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over McDonalds

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over McDonalds nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM