Klacht: klacht Laboratoires Rochelle BV

vloerbergh op 10 april 2013 over Laboratoires Rochelle B.V. in de categorie Beauty & Wellness

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Beauty & Wellness
Status Open
Datum 10 april 2013

Een consument heeft een proefpakket besteld bij Laboratoires Rochelle B.V. en kreeg vervolgens een bedrag van 59,95 euro afgeschreven, wat hij heeft laten stoneren. Ondanks het storen van de betaling ontvangt hij nu aanmaningen en ervaart hij problemen met het bereiken van het bedrijf, wat hem doet vermoeden dat er sprake is van oplichting.

Mijn Klacht:

Ik heb precies hetzelfde nu aan de hand.
Ik heb ook het proefpakket besteld en ontvangen en daarna werd er ook 59.95 afgeschreven ook ik heb deze laten stoneren. En nu ontvang ik ook allemaal aanmaningen en dat ze het uit handen gaan geven. Nou ik heb dus dit niet besteld en ga daarom ook niet betalen als ik bel dan krijg ik een melding dat ik met Laboratoires Rochelle BV en dan word de verbinding verbroken dus ook ik denk dat het echte oplichting is.

Gewenste Oplossing:

Credit nota en mij niet meer lastig vallen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM