Klacht: Klacht

barsoum op 09 oktober 2012 over overhemd-stropdas.nl in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
overhemd-stropdas.nl has resolved this complaint
Klacht opgelost op 10 oktober 2012
Reactie van het bedrijf:

Bestelling is verstuurd.

Categorie Kledingwinkels
Status Opgelost
Datum 9 oktober 2012

Een klant heeft op 1 oktober 2012 twee stropdassen besteld en betaald via iDEAL, met de belofte van levering binnen twee dagen. Tot op heden heeft de klant de stropdassen niet ontvangen en heeft hij meerdere e-mails gestuurd zonder reactie; ook telefonisch contact is niet mogelijk.

Mijn Klacht:

Ik heb sinds 1 oktober 2012 twee stropdassen besteld en betaald via ideal ,bij product staat levering binnen 2 dagen,tot heden heb ik niets ontvangen,heb een paar email opgestuurd en nog geen reactie ,per telefoon nemen ze niet op en het kost 0.35 cent per minut.

Gewenste Oplossing:

Of mijn bestelling opstuuren of mijn geld terug storten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door overhemd-stropdas.nl in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat overhemd-stropdas.nl een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

overhemd-stropdas.nl

Heeft op 10 oktober 2012 om 19:49 geantwoord

Geboden Oplossing:

Bestelling is verstuurd.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van overhemd-stropdas.nl beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door barsoum
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM