Klacht: Annulering Kika Loterij lukt niet

BoomE op 28 maart 2025 over Kika Loterij in de categorie Loterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Loterijen
Status Open
Datum 28 maart 2025

Een deelnemer aan de Kika Loterij heeft geprobeerd zijn deelname te annuleren na het lezen van de voorwaarden thuis. Hij beroept zich op het recht van herroeping bij overeenkomsten die buiten een verkoopruimte zijn afgesloten, maar ontvangt geen bevestiging van annulering van de loterij.

Mijn Klacht:

Op straat ben ik overrompeld om deel te nemen aan een loterij voor een goed doel. Ik sta achter het goede doelen besluit deel te nemen. Thuis bij aankomst lees ik de deelname voorwaarden nog eens door en besluit toch dat ik hiervan wil afzien. Ik heb recht op herroeping bij een overeenkomst die je buiten een verkoopruimte hebt afgesloten, zoals op straat. Dit valt onder het recht van ontbinding bij een koop op afstand of een colportageovereenkomst. Echter de Kika Loterij geeft enkele reactie en bvestigd niet mijn aanulering.

Gewenste Oplossing:

Graag een schriftelijke bevestiging van annulering van deelname

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kika Loterij

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kika Loterij nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht BoomE

1 jaar geleden - slecht

Reactie van de melder van de klacht BoomE

1 jaar geleden - jammer dat Kika Loterij niet samenwerkt met klacht, het is een goede doel onwaardig

Alle klachten die gemeld zijn door BoomE
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM