Mijn Klacht:
Op 15 september 2017 is er een pakket naar mij verstuurd met Kiala. Op 20 september komt het pakket aan op de laatste sorteerlokatie. Ik laat het pakket sturen naar de kluisjes van “de buren”. Dagenlang gebeurt er niets, totdat op 26 september de status ineens op “opgehaald” staat…..ik heb het pakket echter NIET opgehaald. Ik heb ook GEEN code ontvangen voor het openen van het kluisje.
Ik heb het on-line klachtenformulier ingevuld bij Kiala, maar daarop wordt (na 3 dagen) nog niet gereageerd. Ik krijg ook geen enkele bevestiging van ontvangst van de klacht. Telefonisch contact opnemen lijkt onmogelijk.
Als Kiala niet reageert op mijn klachten, dan vind ik dit gewoon een vorm van diefstal. Ik overweeg aangifte bij de politie en/of juridische stappen.
Gewenste Oplossing:
Ik wil mijn pakket of een schadevergoeding van de waarde van het product en de verzendkosten.
Ik wil ook dat Kiala een betere (bereikbare) klantenservice opzet.
Ik wil dat Kiala onderzoek gaat doen naar fraude/diefstal van pakketten. Als ik het aantal klachten van de laatste tijd lees, dan lijken de problemen struktureel.


